Стали відомі наслідки атаки на Миколаївську область

Стали відомі наслідки атаки на Миколаївську область

Уночі російські агресори атакували “шахедами” критичну інфраструктуру Миколаївської області. Без електропостачання залишилися населені пункти Баштанського, Миколаївського та частково Вознесенського районів, повідомив начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім у Телеграм вранці в суботу, 20 грудня.
“З ночі усі об’єкти критичної та соціальної інфраструктури працюють на генераторах та альтернативних джерелах живлення. Забезпечуємо роботу опалення, водопостачання та водовідведення”, – написав він.
За словами Кіма, всі служби працюють в посиленому режимі. Енергетики поступово заживлюють споживачів. Проводяться заходи щодо сталості мобільного зв’язку.
В Миколаєві запущено в роботу тролейбуси з автономним ходом, автобуси та приватний транспорт.

Alex

Related Posts

Генштаб підрахував нові втрати РФ

Генштаб підрахував нові втрати РФ

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну