СБС показали знищення російської альтернативи Starlink

СБС показали знищення російської альтернативи Starlink

Воїни полку Рейд Сил безпілотних систем ЗСУ уразили низку складових системи зв’язку, яку російська армія почала використовувати після втрати можливості повноцінно користуватися терміналами Starlink. Відео опубліковано у Фейсбук.
Йдеться про альтернативні рішення – мережі ретрансляторів на антенах і локальні системи зв’язку між підрозділами. Розміщені вони були на значній відстані від лінії фронту.
“Від стійкості та гнучкості такої системи як альтернативи Starlink прямо залежить керованість ворожих військ. Тому знищення антен зв’язку окупаційної армії в прифронтовій зоні є пріоритетним завданням”, – йдеться у повідомленні.

Alex

Related Posts

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії

Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП

Вкрали 81 млн на укриттях для дітей та військових – ОГП

Удари по НПЗ в Уфі: стало відомо про результати

Удари по НПЗ в Уфі: стало відомо про результати

На Кінбурнській косі підняли прапор України

На Кінбурнській косі підняли прапор України