Росіяни зруйнували “шахедами” лікарню на Одещині

Росіяни зруйнували “шахедами” лікарню на Одещині

У ніч на середу росіяни атакували ударними дронами південь Одеської області. Є значні руйнування, постраждали двоє людей, повідомив голова місцевої ОВА Олег Кіпер в Телеграм 29 квітня.
“Внаслідок влучання ударного БпЛА пошкоджено районну лікарню. Повністю зруйновано приймальне відділення. Значних пошкоджень зазнали терапевтичне, кардіологічне та хірургічне відділення, а також кабінети УЗД, ренген та інші. На щастя, постраждалих немає. На момент атаки медичний персонал та пацієнти перебували в укритті. Наразі пацієнти переведені у інше відділення”, – написав він.
Також зазнали значних руйнувань житлові будинки. Постраждало двоє людей: 47-річний чоловік та 56-річна жінка. Жінку госпіталізовано з множинними осколковими пораненнями, її стан лікарі оцінюють як важкий.
Окрім того, зафіксовано пожежу на території Дунайського біосферного заповідника.
На місцях подій працюють відповідні служби. Тривають роботи з усунення наслідків.

Alex

Related Posts

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть Україні €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

ЄС дасть €3,2 бюджетної підтримки замість грошей на дрони

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Верховний суд підтвердив законність санкцій щодо митрополита УПЦ МП

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження

Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження