Росіяни захопили Грабовське на Сумщині – DeepState

Росіяни захопили Грабовське на Сумщині – DeepState

Село Грабовське Сумської області перейшло під контроль російських окупанів. Про це увечері у вівторок, 23 грудня, повідомив аналітичний проєкт DeepState.
Офіційного підтвердження цієї інформації зараз немає.
Автори проєкту також оновили карту, і тепер Сіверськ Донецької області позначено як окуповану територію. Раніше Генштаб ЗСУ заявив про відхід Сил оборони з Сіверська.
Тим часом у вівторок вранці в угрупованні об’єднаних сил повідомляли, що близько 100 російських військових зайшли на територію села Грабовське та намагалися просунутися у бік Рясного, у населеному пункті тривали бої.

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії