Росія вдарила по енергоб’єктах у чотирьох областях

Росія вдарила по енергоб’єктах у чотирьох областях

У ніч на суботу російські агресори уразили енергетичні об’єкти у чотирьох областях України. Про це повідомило Міненерго 20 грудня.
Вказано, що під удари потрапили об’єкти генерації, розподілу та передачі електроенергії.
“Внаслідок атак РФ на ранок є знеструмлені споживачі в Миколаївській, Херсонській, Донецькій та Одеській областях. Також ворог знову цілив у працівників однієї з теплоелектростанцій прикордоння. На щастя постраждалих немає”, – йдеться у повідомленні.
Вказано, що зараз енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.
У відомсті нагадали, сьогодні в регіонах України застосовуються графіки погодинних відключень, а також обмежується потужніть для промислових споживачів та бізнесу.

Alex

Related Posts

Генштаб підрахував нові втрати РФ

Генштаб підрахував нові втрати РФ

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

На Буковині шукають чотирьох людей, які зникли на Дністрі

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну