Рівненщину повністю заживили після атаки РФ

Рівненщину повністю заживили після атаки РФ

Енергетики Рівненщини станом на 23 грудня повністю відновили електропостачання після масованої російської атаки. Про це повідомив глава Рівненської ОВА Олександр Коваль у вівторок.
“Енергетики повністю відновили електропостачання на Рівненщині після ворожої атаки. Дякую їм за професіоналізм та відданість справі”, – зазначив Коваль.
Втвм, він зауважив, що через складну ситуацію в енергосистемі країни в області запроваджуються графіки погодинних відключень. Зокрема з 12:00 до 16:00 не буде світла у підчерг 1.1, 1.2, 2.1, 2.2. Графіки щодо інших підчерг зараз складають.
Раніше повідомляли, що внаслідок дев’ятої з початку року масованої атаки Росії на енергетику на ранок вівторка, 23 грудня, майже повністю знеструмлені споживачі у Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Alex

Related Posts

Макрон: США офіційно стали на бік України

Макрон: США офіційно стали на бік України

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ

Зеленський затвердив 40-денну операцію СБУ

Маршрути для “грибників”. Провокація Білорусі

Маршрути для “грибників”. Провокація Білорусі

Через кордон по ягоди: у ДПСУ відреагували на “запрошення” Білорусі

Через кордон по ягоди: у ДПСУ відреагували на “запрошення” Білорусі