Рада звільнила власників зруйнованого житла від комуналки

Рада звільнила власників зруйнованого житла від комуналки

Верховна Рада 25 березня ухвалила в цілому законопроєкт, котрий звільняє власників зруйнованого житла від сплати комунальних послуг та встановлює порядок обліку збитків для пошкоджених об’єктів у період воєнного стану та рік після його завершення.

Закон підтримали 308 народепи.

Документ передбачає скасування нарахування плати за управління пошкодженим або зруйнованим багатоквартирним будинком. Окрім того, власників звільнили від сплати окремих компослуг на весь період, поки об’єкт фактично є непридатним для проживання.
Згідно з пояснювальною запискою, законопроект також визначає порядок обліку збитків та врегульовує механізм взаємодії між органами влади, управителями будинків і постачальниками послуг для фіксації пошкоджень і своєчасного припинення нарахувань.
Передбачається, що відповідні норми діятимуть протягом усього періоду воєнного стану та ще один рік після його припинення або скасування.

Alex

Related Posts

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

Трамп: Зеленський добре справляється

Трамп: Зеленський добре справляється