Нові відключення у семи областях – Укренерго

Нові відключення у семи областях – Укренерго

У семи областях України фіксуються нові знеструмлення через російські атаки і негоду. Про це повідомило Укренерго 5 лютого.
Так, через ворожі удари є знеструмлені споживачі у Запорізькій, Харківській, Сумській та Одеській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи.
А через складні погодні умови – налипання мокрого снігу, пориви вітру – повністю або частково були знеструмлені більше 30 населених пунктів у Київській, Одеській і Тернопільській областях. Бригади обленерго здійснюють аварійно-відновлювальні роботи.
Вказано, що через наслідки попередніх російських обстрілів в усіх регіонах України сьогодні обмежують потужність для промисловості, а також діють графіки погодинних відключень для наелення. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення, які будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.
“Необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України протягом всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Раціональне споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень”, – йдеться у повідомленні.

Alex

Related Posts

Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці

Із порту Маріуполя Росія вивезла ще майже 90 тисяч тонн пшениці

У Запоріжжі стався витік хмари аміаку

У Запоріжжі стався витік хмари аміаку

Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках

Активісти розшукали 46 дітей із 84 вивезених Росією з інтернату в Олешках

Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв

Генштаб: На фронті різко зросла інтенсивність боїв