Норвегія скерувала €86,4 млн на підтримку енергетики України

Норвегія скерувала €86,4 млн на підтримку енергетики України

Норвегія погодила новий внесок до Фонду підтримки енергетики України у 86,4 млн євро. Про це повідомила пресслужба Міненерго у п’ятницю, 6 лютого.
Загальний обсяг допомоги від країни вже становить 163,6 млн євро.
Як зазначається, додаткове фінансування спрямують на відновлення пошкодженої російськими атаками енергетичної інфраструктури, стабілізацію енергосистеми та забезпечення її сталої роботи в умовах зимових холодів.
“Вдячний Норвегії за лідерство та солідарність з Україною. Вдячний Секретаріату Енергетичного Співтовариства за координацію роботи Фонду підтримки енергетики. Це надійний механізм швидкої та прозорої допомоги, що вже мобілізував понад 1,7 млрд євро від 36 донорів та забезпечив критично важливим обладнанням енергетичні підприємства та наші регіони”, – зазначив міністр енергетики Денис Шмигаль.
Раніше Україна отримала від Німеччини партію енергетичної допомоги, яку, переважно, спрямували для потреб Києва. У цей пакет увійшли дві когенераційні установки, генератори та іншу критично необхідну техніку. Це забезпечить світлом і теплом понад 86 тисяч людей у Києві.
У МЗС відповіли щодо “зупинки енергодопомоги” від США

Alex

Related Posts

П’ять російських командирів отримали підозру за удар по Кривому Рогу

П’ять російських командирів отримали підозру за удар по Кривому Рогу

У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти

У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти

Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб

Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб

Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці