Нафтовий зашморг для Кремля

Нафтовий зашморг для Кремля

Після того як США та Іран досягли перемир’я та ситуація навколо Ормузької протоки частково стабілізувалася, з’являється обережна надія на посилення міжнародного тиску на російську нафтову галузь. США можуть повернутися до жорсткішої санкційної політики. Своєю чергою ЄС готує 21-й пакет обмежень, а Україна продовжує атаки по НПЗ, створюючи додаткові ризики для російської енергетики. Все це може вдарити не лише по економіці РФ, а й по ходу війни, обмеживши її ресурси. Чи стане це переломним моментом у війні? Вашингтон може поновити санкції щодо РФ Після того як США та Іран досягли перемир’я та домовилися про зниження напруженості навколо Ормузької протоки, світовий нафтовий ринок став більш стабільним і менш схильним до різких цінових коливань.

Alex

Related Posts

У Кривому Розі зросло число жертв російської атаки

У Кривому Розі зросло число жертв російської атаки

Ексдиректора підприємства підозрюють в ухиленні від сплати 2,3 млрд акцизу

Ексдиректора підприємства підозрюють в ухиленні від сплати 2,3 млрд акцизу

Викрито нові схеми у справі про постачання неякісних мін для ЗСУ

Викрито нові схеми у справі про постачання неякісних мін для ЗСУ

Кривий Ріг під ракетним ударом, є жертви

Кривий Ріг під ракетним ударом, є жертви

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *