На Запорізькій АЕС пошкоджено резервуар з пальним

На Запорізькій АЕС пошкоджено резервуар з пальним

На окупованій росіянами Запорізькій атомній електростанції стався інцидент – пошкоджено резервуар з дизельним пальним. Це призвело до виливу палива, яке може живити аварійні генератори станції протягом 25 днів. Речник МЗС Георгій Тихий вважає, що цей інцидент стався через заміну українських фахівців на російських операторів. Він закликає повернути контроль над станцією Україні, щоб уникнути подальших аварій. Росіяни ж не планують передавати станцію під контроль України чи іншій країні. Міністр енергетики США висловив можливість взяти під управління українські АЕС, але президент України відмовився обговорювати це питання з американським лідером. Також, росіяни засудили інженера ЗАЕС до 19 років ув’язнення.

Alex

Related Posts

Сальдо отримав 15 років тюрми за вивезення українського зерна до РФ

Сальдо отримав 15 років тюрми за вивезення українського зерна до РФ

Путін зробив багато пропозицій – Зеленський

Путін зробив багато пропозицій – Зеленський

Україна й МВФ налаштовані позитивно – Зеленський

Україна й МВФ налаштовані позитивно – Зеленський

На Дніпропетровщині викрили жінок, які ошукали громадян майже на 2 млн

На Дніпропетровщині викрили жінок, які ошукали громадян майже на 2 млн