На Різдво РФ атакувала енергетику: є знеструмлення

На Різдво РФ атакувала енергетику: є знеструмлення

У ніч перед Різдвом, Росія продовжила атакувати об’єкти української енергетики, що призвело до знеструмлення кількох областей України, зокрема Чернігівської, Сумської, Дніпропетровської, Харківської та Одеської. На Одещині відключення електроенергії пов’язані з попередніми обстрілами. Енергетики працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене обладнання та повернути електропостачання. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться цілодобово. В усіх регіонах України введені графіки відключень та обмеження потужності для бізнесу. Російські атаки також призвели до численних пошкоджень інфраструктури, включаючи енергетичну, портову, транспортну, промислову та житлову.

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії