На Полтавщині атаковано газовидобувний об’єкт

На Полтавщині атаковано газовидобувний об’єкт

Російські агресори впродовж вчорашнього дня та цієї ночі атакували газовидобувну інфраструктуру в Полтавській області. Про це повідомив Нафтогаз в п’ятницю, 27 березня.
Вказано, що внаслідок обстрілів зафіксовано пошкодження інфраструктури.
Внаслідок атаки виникла пожежа. Обладнання зазнало суттєвих пошкоджень, роботу об’єкта зупинено. Дякую підрозділам ДСНС за швидку та професійну реакцію, – заявив голова правління Нафтогазу Сергій Корецький.
Лише з початку цього року Росія близько 40 разів атакувала інфраструктуру групи Нафтогаз.
Раніше стало відомо, що на Полтавщині понад 5000 споживачів залишилися без газу після російської атаки. Інформації про травмованих чи загиблих не надходило.

Alex

Related Posts

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі

РФ скинула три авіабомби на Дружківку: є загибла і постраждалі

Майже протягом місяця до окупованих Олешок не надходить продовольство – ООН

Майже протягом місяця до окупованих Олешок не надходить продовольство – ООН

Довічне ув’язнення отримав “топщур” ФСБ, який шпигував у лавах СБУ

Довічне ув’язнення отримав “топщур” ФСБ, який шпигував у лавах СБУ

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму

“Мадяр” розкрив деталі нових ударів по Криму