На Миколаївщині знову блекаут після атаки РФ

На Миколаївщині знову блекаут після атаки РФ

Російські війська увечері в п’ятницю, 19 грудня, вкотре атакували безпілотниками Миколаїв та область. Місто та населені пункти в регіоні частково знеструмлені внаслідок обстрілу.Про це повідомив в Telegram голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
“Є відключення у Миколаївському та Вознесенському районах. Станом на зараз без постраждалих”, – написав Кім.
За його словами, всі потрібні служби працюють на містах обстрілу.
Зазначимо, що увечері Повітряні сили України, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич та голова Миколаївської ОВА Віталій Кім писали про загрозу атаки російських безпілотників.
Після 22:00 Сенкевич повідомляв про вибухи.
Наразі інформації про наслідки атаки ворога немає.

Alex

Related Posts

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

Трамп: Зеленський добре справляється

Трамп: Зеленський добре справляється