На Київщині загинув рятувальник, який гасив пожежу

На Київщині загинув рятувальник, який гасив пожежу

Під час ліквідації наслідків російського удару по Київщині загинув рятувальник. Про це в суботу, 7 лютого, повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
“Сьогодні через російські удари Україна втратила ще одного професійного рятувальника. Того, хто безстрашно кинувся у вогонь заради порятунку інших. Головний майстер-сержант служби цивільного захисту Михайло Проценко від ночі працював на знищеному російськими терористами обʼєкті на Київщині. Внаслідок обвалу конструкцій рятувальник загинув. Його колега – із тяжкими травмами в лікарні. Висловлюю найщиріші співчуття родині, близьким та колегам загиблого. Це непоправна втрата для великої родини МВС та всієї країни”, – йдеться в повідомленні.
Повідомляється також, що сили ДСНС сьогодні залучалися до робіт на 7 складних локаціях, куди поцілив ворог.
Важка, виснажлива робота. З великим ризиком для життя. Дякую кожному, хто, усвідомлюючи високу ціну служби, продовжує щоденно стояти заради безпеки та захисту людей, – пише Клименко.

Alex

Related Posts

У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві

У Львові водій таранив поліцію, скоїв смертельну ДТП і зізнався у вбивстві

Поблизу узбережжя Криму стався землетрус

Поблизу узбережжя Криму стався землетрус

І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів

І майно, і родичі: схвалено нові правила декларування для суддів

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”

Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили “мертві душі”