Генштаб підтвердив ураження порту Усть-Луга

Генштаб підтвердив ураження порту Усть-Луга

В ніч на середу українські військові уразили стратегічний порт Усть-Луга в Ленінградській області РФ. Про це повідомив Генштаб ЗСУ 25 березня.
Вказано, що під удари потрапили завод Новатек-Усть-Луга і інфраструктура нафтового терміналу.
“За попередньою інформацією, уражено резервуарний парк і стендери (пристрої зливу/наливу нафти та нафтопродуктів). На території підприємства зафіксовано пожежу… Масштаби завданих збитків уточнюються”, – вказано в повідомленні.
За даними військових, зазначений об’єкт є важливою складовою російської енергетичної інфраструктури та використовується для експорту й транспортування нафтопродуктів, кошти від реалізації яких спрямовуються на забезпечення збройної агресії проти України.
Також було уражено вузли зв’язку підрозділів противника в Донецьку, у н.п. Велика Новосілка, н.п. Гірник на тимчасово окупованій території Донецької області. Окрім того, уражено ворожий вузол зв’язку і в районі Федорівки Запорізької області.

Alex

Related Posts

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

Трамп: Зеленський добре справляється

Трамп: Зеленський добре справляється