Ексдиректора лісгоспу підозрюють у переплаті 1,6 млн за деревину

Ексдиректора лісгоспу підозрюють у переплаті 1,6 млн за деревину

Колишньому директору ДП “Лиманське лісове господарство” повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем через закупівлю деревини без виробничої потреби, що призвело до переплати понад 1,6 млн грн. Про це інформує Офіс генпрокурора у понеділок, 22 грудня.
“За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури колишньому директору держпідприємства “Лиманське лісове господарство” повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем за ч. 2 ст. 364 КК України”, – мовиться у повідомленні.
Як встановило слідство, у 2023-2024 роках лісгосп без виробничої потреби уклав договори на закупівлю 3 тис. куб. м деревини, попри наявні власні запаси. Вартість спільно із доставкою та розвантаженням суттєво перевищувала середньоринкову.
Унаслідок цього на користь постачальника безпідставно перерахували понад 1,6 млн грн державних коштів.
Нині триває досудове розслідування.

Alex

Related Posts

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Спецслужби РФ викрили на кібератаках проти посадовців України, ЄС і США

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Україна отримала партію літаків від Чехії

Україна отримала партію літаків від Чехії