Відключення Starlink: на Запоріжжі окупанти посилилися Росгвардією

Відключення Starlink: на Запоріжжі окупанти посилилися Росгвардією

На тимчасово окупованій території Запорізької області, у зв’язку з відключенням Starlink та зростанням занепокоєння командування РФ щодо внутрішніх проблем серед військових, прибули додаткові сили Росгвардії. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко через платформу Telegram.

Він зазначив, що до Запорізької області доставили колону з чотирьох вантажівок з особовим складом під охороною військової поліції, бронетехніки та спеціалізованого транспорту.

“В Запорізьку область вчора прибули додаткові сили Росгвардії. Колону з 4 вантажівок із живою силою, у супроводі військової поліції, бронемашин та окремих вантажівок із так званим «побутовим мотлохом», зафіксовано на маршруті Маріуполь – Бердянськ із подальшим рухом у напрямку Мелітополя”, – написав Андрющенко.

За його словами, посилення цього напряму безпосередньо пов’язане як із вимкненням Starlink, так і з різким збільшенням занепокоєння російського командування щодо СЗЧ, порушень дисципліни і можливих проявів внутрішнього невдоволення серед особового складу.

Раніше повідомлялося, що російські військові зазнають великих труднощів на фронті через блокування терміналів Starlink протягом кількох днів.

Блокування Starlink: у окупантів почалася паніка

Alex

Related Posts

Рада миру Трампа збереться для “перезавантаження” – ЗМІ

Рада миру Трампа збереться для “перезавантаження” – ЗМІ

Московський НПЗ зупинили до 2027 року після ударів дронів – ЗМІ

Московський НПЗ зупинили до 2027 року після ударів дронів – ЗМІ

У МАГАТЕ підтвердили інспекції в Ірані

У МАГАТЕ підтвердили інспекції в Ірані

Солдат КНДР втік до Південної Кореї, подолавши найбільш небезпечний кордон

Солдат КНДР втік до Південної Кореї, подолавши найбільш небезпечний кордон