В НАТО заговорили про спільне розблокування Ормузької протоки

В НАТО заговорили про спільне розблокування Ормузької протоки

Союзники в НАТО обговорюють, як розблокувати Ормузьку протоку, яка є ключовим маршрутом для світового експорту нафти. Про це заявив генсек НАТО Марк Рютте, повідомляє CNN.
Рютте наголосив на важливості Ормузької протоки. Він також додав, що перебуває в контакті з “багатьма” союзниками з питання її блокади через війну на Близькому Сході.
“Ми всі, звичайно, згодні з тим, що протока має знову відкритися. І наскільки мені відомо, союзники працюють разом, обговорюють, як це зробити, який спосіб є найліпшим. Вони працюють над цим спільно, щоб знайти подальший шлях”, – наголосив генсек.
Раніше президент США Дональд Трамп написав у соцмережі, що кілька країн може направити військові кораблі до району Ормузької протоки, щоб забезпечити безпечне судноплавство на тлі загрози її блокування Іраном.

Alex

Related Posts

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ