Стармер та Трамп обговорили розблокування Ормузької протоки

Стармер та Трамп обговорили розблокування Ормузької протоки

Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер провів переговори з президентом США Дональдом Трампом, під час яких політики обговорили ситуацію на Близькому Сході та наголосили на важливості відкриття Ормузької протоки. Про це повідомила пресслужба британського уряду.

“Лідери обговорили поточну ситуацію на Близькому Сході і, зокрема, необхідність відкриття Ормузької протоки для відновлення глобального судноплавства. Вони погодилися, що відкриття Ормузької протоки має важливе значення для забезпечення стабільності на світовому енергетичному ринку”, – йдеться в повідомленні.

Стармер і Трамп домовилися про проведення наступної розмови найближчим часом. Ормузька протока, через яку проходить близько 20% світової нафти, фактично заблокована Іраном у відповідь на військову операцію США та Ізраїлю, що викликало різке зростання цін на енергоносії.

Alex

Related Posts

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах

У Кремлі звинуватили США в зраді “духу Анкориджа”

У Кремлі звинуватили США в зраді “духу Анкориджа”