Путін у новорічному зверненні говорив про війну

Путін у новорічному зверненні говорив про війну

Російський диктатор Володимир Путін у своєму новорічному зверненні до росіян вкотре зробив акцент на війну, та заговорив про “перемогу”. Про це у четвер, 1 січня, повідомляє Deutsche Welle.
Зазначається, цього разу привітання Путіна з Новим роком тривало лише 3 хвилини і 20 секунд. Традиційно першими звернення побачили телеглядачі на Далекому Сході країни.
Під час своєї промови господар Кремля окремо привітав бійців і командирів армії РФ, які згідно з його формулюванням, “взяли на себе відповідальність боротися за рідну землю, за правду і справедливість”.
Путін назвав їх “героями” і заявив про їхню підтримку “словом і ділом”. Також він натякнув, що вірить у “перемогу” над Україною.
“Віримо у вас і нашу перемогу”, – сказав він.
В іншому текст звернення Путіна був цілком стандартним. Так, російський правитель згадав “тисячолітню історію Росії” та закликав громадян країни до “єдності”.

Alex

Related Posts

Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії

Франція затримала черговий танкер “тіньового флоту” Росії

Фінляндія виділила додаткові мільйони на PURL

Фінляндія виділила додаткові мільйони на PURL

Венесуела запроваджує надзвичайний стан

Венесуела запроваджує надзвичайний стан

У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів

У Краснодарському краї РФ горить нафтобаза після атаки дронів