Прем’єр Данії подала заяву про відставку після виборів

Прем’єр Данії подала заяву про відставку після виборів

Прем’єр-міністр Данії Метте Фредеріксен зустрілася у середу з королем країни Фредеріком X та подала йому заяву про відставку уряду. Про це повідомив королівський палац 25 березня.
“Його величність король прийняв прем’єр-міністра Метте Фредеріксен. Після викладення результатів виборів та парламентської ситуації прем’єр-міністр подала прохання про відставку уряду та запропонувала, щоб представники політичних партій, які пройшли до Фолькетингу (парламент Данії – ред.), отримали можливість висловитися щодо майбутнього формування уряду”, – йдеться у повідомленні.
За інформацією палацу, представникам політичних партій буде запропоновано з’явитися в палаці Амалієнборг сьогодні вдень.

Alex

Related Posts

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива