Місто в РФ залишилося без світла через удар по ТЕЦ

Місто в РФ залишилося без світла через удар по ТЕЦ

У російському місті Білгороді і в довколишніх селах і селищах після ракетного удару по ТЕЦ Луч зникло світло, повідомляють російські пабліки.
Незалежний російський ТГ-канал Astra пише, що першим про атаку на ТЕЦ написав білгородський канал Пепел, він також опублікував відповідне відео, яке, згідно з висновками аналізу ASTRA, було знято за 500 метрів від об’єкта.
За словами губернатора Білгородської області Гладкова, це вже другий обстріл енергоінфраструктури Білгорода за день.
Раніше ми писали, що Генштаб повідомив про удари по ворожих об’єктах.

Alex

Related Posts

Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми

Силовики запропонували Путіну скасувати вибори до Держдуми

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

КНДР прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

В США імітуватимуть умови боїв в Україні – ЗМІ

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах

У США заборонили практику уряду Трампа щодо арештів у міграційних судах