Іран запустив балістику по найбільшій електростанції Ізраїлю

Іран запустив балістику по найбільшій електростанції Ізраїлю

Іранська балістична ракета вранці 25 березня впала поблизу прибережного міста Хадера на півночі Ізраїлю. Удар було спрямовано на найбільшу електростанцію в країні. Про це повідомляє Times of Israel.
Як пишуть ЗМІ, удар, ймовірно, був спрямований на найбільшу електростанцію Ізраїлю – Орот Рабін у Хадері.Сирени лунали по всьому центральному Ізраїлю та частині півночі.
Зазначається, що ракета впала на відкритій місцевості – жертв немає. Ізраїльська електрична корпорація підтвердила: інфраструктура не постраждала.
Двоє чоловіків середнього віку отримали поранення від осколків під час окремого обстрілу – їм надали допомогу.
Як повідомляється, Іран заздалегідь публікував інфографіку з переліком цілей в Ізраїлі – серед них Орот Рабін та друга за величиною електростанція Рутенберг.
Після іранських ударів “Хезболла” обстріляла північ Ізраїлю. Уламки касетного боєприпасу впали в житловому районі Кір’ят-Шмона.
Наадаємо, Іран заявив про американсько-ізраїльські удари по енергетичній інфраструктурі в містах Ісфахан та Хорремшахр. Водночас ізраїльські військові теж заявили, що Іран завдав ракетних ударів по Ізраїлю.
Також повідомлялося, що Іран завдав балістичногго удару біля ядерного об’єкту в Ізраїлі.

Alex

Related Posts

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Гостра фаза. В РФ офіційно визнали дефіцит палива

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ

Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ