Новини світу
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США
Іран, Катар і Пакистан повідомили про успішний перший раунд переговорів зі США у Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Заявлено про досягнення значного прогресу, у тому числі щодо безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Створено Комітет високого рівня для нагляду за процесом переговорів та прийнято дорожню карту для досягнення остаточної угоди протягом 60 днів. Також угоджено створення групи з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте після загроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори можуть ускладнитися.
No Comment