Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран заявив про “прогрес” у переговорах зі США

Іран, Катар і Пакистан оголосили про досягнення прогресу після перших переговорів зі США в Швейцарії. Сторони обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи питання заморожених активів Ірану та санкцій на продаж нафти. Було досягнуто значного прогресу, зокрема щодо безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Країни-посередники – Катар і Пакистан – також відзначили позитивну атмосферу переговорів і обнадійливий прогрес. Було узгоджено створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом посередництва та робочих груп. Технічні переговори триватимуть у Швейцарії, а також створиться група з усунення конфліктів для припинення військових дій у Лівані. Проте, після погроз президента США Дональда Трампа щодо контролю над Ормузькою протокою, переговори між США та Іраном ускладнилися.

Alex

Related Posts

Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном

Трамп накинувся на NYT за сумніви стосовно “успіху” війни з Іраном

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Війна з Іраном обійшлася Пентагону в 40 млрд доларів – CNN

Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США

В Москві заявили про масовану атаку дронів

В Москві заявили про масовану атаку дронів

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *