Глава контртерористичного центру США подав у відставку через війну в Ірані

Глава контртерористичного центру США подав у відставку через війну в Ірані

Директор Національного контртерористичного центру (НКЦ) США Джо Кент подав у відставку. Про це він повідомив у соцмережі Х.
“Після тривалих роздумів я вирішив подати у відставку з посади директора Національного центру боротьби з тероризмом, яка набирає чинності сьогодні. Я не можу з чистою совістю підтримувати війну, що триває в Ірані. Іран не становив безпосередньої загрози для нашої країни, і очевидно, що ми розпочали цю війну під тиском Ізраїлю та його впливового американського лобі”, – зазначив Кент.
Як псали ЗМІ, радники Трампа переконують його завершувати війну в Ірані.

Alex

Related Posts

У Венесуелі стався потужний землетрус

У Венесуелі стався потужний землетрус

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Аномальна спека. Європу паралізує погода

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Парламент Румунії “мовчки” схвалив законопроєкт про об’єднання з Молдовою

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ

Росія переслідує західні супутники на орбіті – ЗМІ