Ванат подякував Динамо, показавши архівні фото

Ванат подякував Динамо, показавши архівні фото

Нападник Жирони Владислав Ванат після переходу до каталонського клубу попрощався з Динамо.
23-річний спортсмен на своїй сторінці в Instagram висловив подяку всім, хто підтримував його, і розмістив архівні фотографії зі свого часу в київській команді.
“Дякую, Динамо! Хочу подякувати всім тим, хто був ці роки зі мною. У дев’ятирічному віці я переїхав до міста, яке стало мені рідним і в якому виріс як людина. Хочу подякувати всім людям, з якими я провів більшу частину свого життя, починаючи з життя на базі і до сьогоднішнього дня. Але настав час рухатися далі. Дякую Містеру Луческу за те, що дав шанс дебютувати в київському Динамо і можливість прогресувати під його керівництвом. Дякую Олександру Володимировичу Шовковському та його тренерському штабу за наступні роки і, як наслідок, 30-те чемпіонство команди. Дякую партнерам за всі хороші моменти і дякую за моменти наших емоційних розмов. Бо це життя. Бо нікому не все одно. Дякую справжнім вболівальникам київського Динамо, які підтримували як у моменти радості, так і у моменти невдач. Сьогодні я йду з гордо піднятою головою. Дякую, Динамо! Дякую, Київ!” – написав Ванат. Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений користувачем @vladyslav.vanat

Alex

Related Posts

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу