Усик через рік після перемоги над Ф’юрі говорить про її актуальність досі

Усик через рік після перемоги над Ф’юрі говорить про її актуальність досі

Володар титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик уміє цінувати досягнуте.

Через рік після реваншу з Тайсоном Ф’юрі українець написав у своєму Instagram повідомлення, присвячене тодішньому протистоянню між ними.

“Мій дорогий друже Жадібне пузо, вже минув рік від нашої зустрічі в рингу. Це було незабутньо” – так написав український боксер.

Нагадаємо, спочатку Усик виграв у Ф’юрі роздільним рішенням суддів, це було в першому бою. 21 грудня 2024 року відбувся другий бій між ними, і Усик знову виграв у Ф’юрі, цього разу одноголосним рішенням суддів.

Команда Ф’юрі підтвердила інтерес до трилогії з Усиком

в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали

Alex

Related Posts

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу