Тренер МЮ прокоментував сенсаційний виліт команди

Тренер МЮ прокоментував сенсаційний виліт команди

Головний тренер Манчестер Юнайтед Рубен Аморім прокоментував вибуття своєї команди з другого раунду Кубка англійської ліги проти Грімсбі.
“Врешті-решт неважливо, чи зробили ми камбек чи ні. Важливі сигнали, які команда показала під час гри, особливо на її початку. Я вважаю, що найкраща команда перемогла – єдина команда, яка була на полі. Найкращі гравці можуть програти, бо будь-яка команда може обіграти будь-яку групу гравців, і я думаю, що команда і гравці сьогодні зробили гучну заяву. Ось і все. Ми програли, найкраща команда перемогла.
Що я маю на увазі? Думаю, абсолютно зрозуміло, що це за заява, тож давайте рухатися далі. Я вважаю, що всім очевидно, що сьогодні сталося. Ми почали гру без жодної інтенсивності, вся ідея тиску була втрачена, ми виглядали повністю розгубленими, і тому я думаю, що гравці зробили дуже гучну заяву”, – цитує Аморіма BBC.

Alex

Related Posts

Тренер Реала влучно підколов Барселону

Тренер Реала влучно підколов Барселону

Неймар повторив рекорд бразильських легенд на ЧС

Неймар повторив рекорд бразильських легенд на ЧС

Чемпіонат світу-2026: анонс 15-го  дня

Чемпіонат світу-2026: анонс 15-го дня

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР

Чехія зазнала поразки від Мексики, Корея поступилася ПАР