Пол пояснив причини поразки від Джошуа: Я стомився

Пол пояснив причини поразки від Джошуа: Я стомився

Блогер-боксер Джейк Пол висловив свою думку стосовно швидкої поразки від ексчемпіона світу у надважкій категорії Ентоні Джошуа.
Шоумен визнав заслуги свого опонента і наголосив, що брак витривалості не дав йому можливості виступити на більш високому рівні в цьому бою.

“Ентоні – чудовий боєць. Мені надерли дупу, але в цьому вся суть цього виду спорту. Я повернуся і продовжу перемагати. Це було добряче невелике побиття від одного з найкращих боксерів в історії. Мені подобається це л*йно, я маю намір повернутися і на певному етапі завоювати чемпіонський титул.
Щиро кажучи, я стомився. Просто було надто важко утримувати його вагу. Я думаю, що якби у мене було краще з витривалістю, то я міг би далі продовжувати бій. Але він виступив приголомшливо, у нього справді важкий удар. Особисто я просто зробив усе, що міг”, – наводить слова Пол Bad Left Hook.

Alex

Related Posts

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу