Гендиректор Шахтаря оцінив Бешикташ перед матчем у Лізі Європи

Гендиректор Шахтаря оцінив Бешикташ перед матчем у Лізі Європи

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін поділився думкою про Бешикташ, з яким його команда зустрінеться у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.
Палкін виділив позитивні сторони турецького клубу.
“Бешикташ – це добре відома команда з гарячими вболівальниками та багатими традиціями в європейському футболі. Ми дуже їх поважаємо.
Їхній склад високої якості, у них також тренер найвищого рівня, і вони завжди були грізною командою, особливо вдома. Ми очікуємо складний матч, як фізично, так і тактично. Подібні матчі допомагають підвищити рівень нашої команди та перевірити наші амбіції.
У Бешикташа багато небезпечних гравців, особливо в атаці та півзахисті. Я не хочу називати лише одного, бо у них є якість у кожному аспекті.
Думаю, всі побачать дуже динамічну команду Шахтаря у матчі в Стамбулі, де гратимуть як молоді таланти, так і досвідчені гравці. Ми зробимо все можливе для наших вболівальників і нашої країни”, – передає слова Палкіна Fanatic.
Перший матч між Бешикташем і Шахтарем відбудеться 24 липня.

Alex

Related Posts

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

Названо двох французів, яких може продати Реал

Названо двох французів, яких може продати Реал

Стало відомо, де Лунін гратиме у наступному сезоні

Стало відомо, де Лунін гратиме у наступному сезоні

Тренер збірної Бразилії розкрив кадрові плани на матч із Шотландією

Тренер збірної Бразилії розкрив кадрові плани на матч із Шотландією