Джошуа висловився після перемоги над Полом

Джошуа висловився після перемоги над Полом

Британський боксер Ентоні Джошуа висловився про свою перемогу над Джейком Полом.
Нагадуємо, що напередодні ЕйДжей нокаутував блогера в шостому раунді.
Проте Джошуа зазначив, що слід віддати належне Полу, який не злякався вийти на ринг проти нього і навіть досить непогано проявив себе.

“Шкода, що я не зміг нокаутувати Джейка на самому початку. Але сьогодні ми побачили, що у нього є дух. Він стійкий хлопець, старався з усіх сил. Багато боксерів відмовлялися виходити зі мною в ринг, а Джейк зробив це.

Він падав, але продовжував підніматися. Знімаю перед ним капелюх. Але якщо Джейк хоче залишатися на високому рівні у важкій вазі, йому доведеться працювати старанніше. У цьому дивізіоні дуже складно панувати”, – заявив боксер.
Огляд поєдинку Джейк Пол – Ентоні Джошуа доступний на нашому сайті.
Нокаут Джошуа обернувся тяжкою травмою для Пола

Alex

Related Posts

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу