Двоє “гірників” і динамівець склали дебютне тріо збірної в матчі з Францією

Двоє “гірників” і динамівець склали дебютне тріо збірної в матчі з Францією

Національна збірна України з футболу під керівництвом Сергія Реброва проводила свою першу гру в рамках кваліфікації на чемпіонат світу-2026.
Це був матч із французами.
Гра стимулювала вихід на поле новобранців основи. Свій дебют у грі продемонстрували центральні півзахисники Артем Бондаренко та Олег Очеретько, обидва – футболісти Шахтаря.
Їхня поява на полі відбулася на 82-й хвилині матчу.
За кілька хвилин компанію цим новим гравцям збірної склав Назар Волошин, нападник Динамо Київ, який вийшов на заміну Олександру Зінченку і так само був уперше задіяний в іграх збірної.
в Telegram і WhatsApp. Підписуйтеся на наші канали і WhatsApp

Alex

Related Posts

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

Названо двох французів, яких може продати Реал

Названо двох французів, яких може продати Реал