Aussie Mavericks Kites з Костюк стали переможцями World Tennis League

Aussie Mavericks Kites з Костюк стали переможцями World Tennis League

Команда Aussie Mavericks Kites під керівництвом Марти Костюк стала тріумфатором виставкового турніру World Tennis League.
У фіналі турніру Aussie Mavericks Kites змогла здобути перемогу над AOS Eagles. У складі колективу, окрім української тенісистки, виступали індуси Дхакшинесвара Суреш та Анкіта Райна, а також австралієць Ніка Кіріос.
У вирішальному поєдинку Дхакшинесвара Суреш подолала Суміта Нагала – 7:6 (4). Ігри на турнірі проходили у форматі одного сету.
Варто зазначити, що в цьому турнірі брала участь і інша українська тенісистка Еліна Світоліна, але з командою Realty Hawks вона посіла четверте місце.

Alex

Related Posts

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

У збірній Боснії визначився рекордсмен за кількістю зіграних матчів

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу