У Києві бійка між чоловіками переросла у стрілянину

У Києві бійка між чоловіками переросла у стрілянину

У Києві увечері в суботу, 9 травня, в Подільському районі сталася бійка, яка переросла у стрілянину. Правоохоронці затримали зловмисника. Про це повідомляє поліція Києва.

За інформацією столичних поліцейських, конфлікт виник між двома чоловіками. Під час суперечки один із них дістав травматичний пістолет та здійснив кілька пострілів у бік опонента. Потерпілий, як зазначають правоохоронці, перебуває у задовільному стані.

На місці події працює слідчо-оперативна група, а також патрульні поліцейські. Зараз фахівці з’ясовують усі деталі інциденту та вирішують питання щодо правової кваліфікації випадку.

Раніше повідомлялося, що в Дніпровському районі Києва поліція затримала чоловіка напідпитку, який ходив по вулиці з пістолетом і погрожував ним перехожим.

Нагадаємо, 18 квітня в Голосіївському районі Києва невідомий відкрив стрілянину. Чоловік зі зброєю в руках бігав по вулиці і стріляв у всіх, хто траплявся йому по дорозі. Він увірвався в супермаркет Велмарт на Голосіївському проспекті і взяв заручників.

Alex

Related Posts

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Кілька районів Києва залишилися без світла

Кілька районів Києва залишилися без світла

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО