Під Києвом поліцейський збив 20-річну дівчину на переході

Під Києвом поліцейський збив 20-річну дівчину на переході

У Київській області сталася дорожньо-транспортна пригода з постраждалою за участю поліцейського. Про це повідомила пресслужба поліції Київщини в середу, 25 березня.

Днями поліцейський одного з Бучанського відділення поліції, перебуваючи поза службою, керував власним автомобілем Toyota Camry. Близько 23:30, рухаючись однією з вулиць у селищі Немішаєве, правоохоронець здійснив наїзд на жінку, яка переходила проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу.

За даними поліції, відповідно до результатів огляду за допомогою пристрою Drager – правоохоронець був тверезий.

Внаслідок ДТП 20-річна дівчина отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована.
Працівники Головного управління поліції Київської області за даним фактом проводять службове розслідування.

Alex

Related Posts

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці

Кілька районів Києва залишилися без світла

Кілька районів Києва залишилися без світла

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО

Метадон у милі та буряках: викрито постачання наркотиків до Київського СІЗО