Оголошено конкурс до наглядових рад енергокомпаній

Оголошено конкурс до наглядових рад енергокомпаній

Кабінет міністрів запустив відбір кандидатів до складу наглядових рад кількох стратегічно важливих енергетичних підприємств. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко в Telegram у понеділок, 15 грудня.

“Розпочинаємо наступний етап перезавантаження енергетичних підприємств. Відповідно до плану уряду, у понеділок запускаємо відбір кандидатів до складу наглядових рад низки стратегічно важливих енергетичних підприємств: ТОВ Оператор газотранспортної системи України, АТ Українські розподільні мережі, АТ Оператор ринку, ПАТ Центренерго, Енергетична компанія України, НАЕК Енергоатом, АТ Укренерго та АТ Укргідроенерго”, – написала вона.

Свириденко зазначила, що всі деталі перебігу відбору публікуватиме Мінекономіки.

За її словами, формування нового складу наглядових рад очікується у січні. Окрім цього, вона нагадала, що 12 грудня стартував конкурс на чотирьох незалежних членів наглядової ради НАК Нафтогаз.
“Запрошуємо доброчесних і фахових кандидатів подаватися. Головна наша мета – забезпечити прозорість, ефективність та контроль в управлінні компаніями енергетичного сектору”, – додала глава уряду.

Alex

Related Posts

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Маск втратив статус трильйонера

Маск втратив статус трильйонера

Airbus проведе перевірку літаків після виявлення тріщин на крилах

Airbus проведе перевірку літаків після виявлення тріщин на крилах

Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ

Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ