Німецько-український бізнес-форум стартував у Берліні

Німецько-український бізнес-форум стартував у Берліні

У Берліні розпочався восьмий німецько-український бізнес-форум, присвячений економічній стійкості та розвитку двосторонньої співпраці. Про це повідомляє Укрінформ.
Форум проходить під гаслом “Стійкість у дії – партнерство в розвитку”.
Під час заходу основну увагу приділять питанням економічної стійкості, ролі приватного сектору у відбудові України, трансформації оборонної промисловості, а також перспективним секторам для подальшого розвитку двосторонньої співпраці.
Як зазначається, на форумі планується виступ канцлера Німеччини Фрідріха Мерца та прем’єр-міністерки України Юлії Свириденко, участь президента Володимира Зеленського. Окрім того, очікують міністерок економіки та енергетики ФРН Катерину Райхе, розвитку та економічного співробітництва Рім Алабалі Радован. Серед учасників з України також представники міністерств, енергетичних компаній та інші.
Цьогоріч конференція зібрала понад 500 учасників. Українсько-німецькі бізнес-форуми проводяться регулярно почергово в обох країнах, однак в останні роки – лише в Берліні через повномасштабну війну РФ проти України.

Alex

Related Posts

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Маск втратив статус трильйонера

Маск втратив статус трильйонера

Airbus проведе перевірку літаків після виявлення тріщин на крилах

Airbus проведе перевірку літаків після виявлення тріщин на крилах

Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ

Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ