Автовиробники Німеччини переживають найбільший обвал за останні 15 років

Автовиробники Німеччини переживають найбільший обвал за останні 15 років

Автопромисловість Німеччини нині переживає найважчий квартал за останні 15 років. Про це свідчить аналіз консалтингової компанії EY, повідомляє таблоїд BILD.
З липня по вересень операційний прибуток Volkswagen, BMW і Mercedes-Benz обвалився відразу на 76% – до 1,7 млрд євро.
Такі показники є найменшими з 2009 року. Втім, виручка та продаж загалом все ще порівняно стабільні.
Проте жодна інша країна з великим автомобільним виробництвом не показала такого слабкого результату.
Особливо болючими виявилися показники Китаю: продаж там упав на 9%, а частка Китаю в загальному обсязі збуту скоротилася з колишніх 39% до 29%. В КНР преміальні моделі продаються гірше, а в сегменті електромобілів покупці все частіше вибирають місцеві марки.
В Німеччині про скорочення вже оголосили концерни Bosch, Mercedes та Volkswagen.
У EY вважають такі заходи болісними, та все ж неминучими.

Alex

Related Posts

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Атаковано об’єкти Нафтогазу у чотирьох областях

Маск втратив статус трильйонера

Маск втратив статус трильйонера

Airbus проведе перевірку літаків після виявлення тріщин на крилах

Airbus проведе перевірку літаків після виявлення тріщин на крилах

Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ

Росія втратила чверть виробництва бензину – ЗМІ