Трубин поділився враженнями після матчу з французами

Трубин поділився враженнями після матчу з французами

Голкіпер збірної України Анатолій Трубін висловився про поразку від Франції (0:2) у стартовому турі групового етапу кваліфікації ЧС-2026.
Український воротар звернувся до вболівальників, які підтримували національну команду у номінально домашньому поєдинку у польському Вроцлаві.
“Дякую всім, хто підтримав нас у Польщі. Ваша присутність додає сил.
Кваліфікація триває – ми продовжуємо боротися”, – написав Трубін в Instagram. Переглянути цей допис в Instagram

Пост, поширений Anatoliy Trubin 🦅1️⃣ (@anatoliytrubin81)

Alex

Related Posts

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Гравець збірної Бельгії відзначився асистом поза футбольним полем

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Волейбольна збірна України здобула історичну перемогу над бразильцями

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Збірна Парагваю на чемпіонаті світу оскаржує суддівство іншого матчу

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа

Промоутер пояснив, що заважає офіційно оголосити бій Ф’юрі та Джошуа