Динамо поступилося Пафосу в першому матчі третього етапу відбору ЛЧ

Динамо поступилося Пафосу в першому матчі третього етапу відбору ЛЧ

У третьому раунді відбору Ліги чемпіонів “Динамо” зіграло проти “Пафос”. У першому таймі кіпріоти були активнішими, але з середини гри ініціативу взяли українці. У киян був найкращий момент для гола, але Владислав Дубінчак не використав його. Після перерви “Динамо” продовжило атакувати, але не змогло забити гол. Натомість “Пафос” взяв верх у кінці гри, коли Андерсон Сільва забив єдиний гол матчу на 84-й хвилині. Наступний матч між командами відбудеться через тиждень. Рахунок: “Динамо” – “Пафос” 0:1.

Alex

Related Posts

У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла

У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла

Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця

Реал обговорить з Комо повернення свого вихованця

Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору

Втрата для Німеччини: один із лідерів не зіграє проти Еквадору

ЧС-2026 може отримати нове правило під час турніру

ЧС-2026 може отримати нове правило під час турніру