Я повернувся: Шелестюк прокоментував свій успішний камбек

Я повернувся: Шелестюк прокоментував свій успішний камбек

Український боксер Тарас Шелестюк (20-0-1, 12 КО) прокоментував свою перемогу в першому поєдинку з березня 2022 року.
На вихідних українець у бою в категорії першої середньої ваги здобув перемогу над американцем Роддрикусом Лівсі (12-5-1, 9 КО), нокаутувавши його у другому раунді.
“Я повернувся. Давайте наробимо галасу”, – написав Шелестюк у мережі X.

I’m back 🥊😎Let’s make some noise!🔥#TarasShelestyuk #BoxingLife #Undefeated #Southpaw #Ukrainian #LosAngeles pic.twitter.com/boxlRthMAD— Taras Shelestyuk🇺🇦🇺🇸 (@TarasShelestyuk) July 8, 2025

Alex

Related Posts

Хрговіч обіцяє влаштувати суворий іспит для Ітауми

Хрговіч обіцяє влаштувати суворий іспит для Ітауми

Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів

Перша ракетка світу поділився секретом успішних виступів

Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції

Тренер Норвегії налаштований дати рішучий бій збірній Франції

Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора

Клуб, що залишив УПЛ, оголосив про відхід спортивного директора