Україна висилає двох угорських дипломатів

Україна висилає двох угорських дипломатів

Україна вирішила вислати двох угорських дипломатів у відповідь на виявлену агентурну мережу військової розвідки Угорщини на Закарпатті. Український міністр закордонних справ повідомив, що дії Угорщини стали причиною для такого кроку, який відбувається згідно з принципом взаємності та національних інтересів. Угорщина також відправила двох українських дипломатів, звинувачуючи їх у шпигунстві. Суд у Києві відправив до СІЗО двох громадян, яких підозрюють у співпраці з розвідкою Угорщини.

Alex

Related Posts

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

Летять звідусіль: Крим під масованою атакою БПЛА

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У США констатували небажання РФ закнчувати війну

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

У Сумах від атаки БПЛА постраждала дитина

Трамп: Зеленський добре справляється

Трамп: Зеленський добре справляється