США заявили про нові удари по цілях Ірану

США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові здійснили нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів у відповідь на напад на судно Ever Lovely, Іран відмовився дотримуватися угоди про припинення вогню і запустив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер Kiku. У звіті також йдеться, що американські військові здійснили удари по іранській військовій інфраструктурі, системам зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони, складах безпілотників та іншим об’єктам.

Alex

Related Posts

Зеленський ініціював нову державну нагороду – орден Європи

Зеленський ініціював нову державну нагороду – орден Європи

У Запоріжжі “приліт” КАБів, є поранені

У Запоріжжі “приліт” КАБів, є поранені

Президент підтвердив ураження двох НПЗ в Росії

Президент підтвердив ураження двох НПЗ в Росії

Зеленський зробив заяву до 30-річчя Конституції

Зеленський зробив заяву до 30-річчя Конституції

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *