Новини спорту
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходить у румунському місті Клуж-Напока. Вона здобула друге місце в багатоборстві, набравши 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломєєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія Онофрійчук також успішно виступила в усіх чотирьох фіналах окремих вправ. Її виступи в окремих видах змагань можна буде переглянути в неділю, 28 червня.
No Comment