Туск зробив заяву про післявоєнну відбудову України

Туск зробив заяву про післявоєнну відбудову України

Європейці разом із українцями відновлюватимуть зруйновані українські міста після завершення війни. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск під час відкриття Міжнародної конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2026), повідомляє Укрінформ.
Туск нагадав, що історична частина Гданська була майже повністю зруйнована під час Другої світової війни, і відновлення міста потребувало значних зусиль. Він зазначив, що подібна складна робота чекає і на Україну. “І ці значні зусилля чекають також на Україну. Ми всі тут, в Україні та Європі, віримо у те, що Україна відіб’є російську агресію і що наші плани з відбудови України не є міражем. Коли ми говоримо, що спільно відбудуємо знищені українські міста після війни, то ми говоримо це тому, що віримо – це станеться після війни і це станеться завдяки нашій солідарності”, – акцентував Туск.
Він також підкреслив, що відбудова – це не лише будинки, електростанції, школи та інфраструктура.
“Відбудова – це також те, що в нас. Україна, і слушно, хоче бути частиною об’єднаної Європи. Завжди умовою об’єднання було розуміння власної історії і справжня здатність і готовність до примирення”, – зауважив Туск.

Alex

Related Posts

Землетруси у Венесуелі: число загиблих і постраждалих стрімко зростає

Землетруси у Венесуелі: число загиблих і постраждалих стрімко зростає

Одна з країн ЄС не прийматиме українських чоловіків призовного віку

Одна з країн ЄС не прийматиме українських чоловіків призовного віку

Угорщина вперше розсекретить архіви спецслужб комуністичної доби

Угорщина вперше розсекретить архіви спецслужб комуністичної доби

ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту

ЄС схвалив торговельну угоду зі США, підстрахувавшись механізмами захисту

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *