Новини України
Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яка діяла на базі комунального підприємства. За даними слідства, з 2019 по 2025 рік це підприємство здійснювало централізоване водопостачання 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Вони не сплачували обов’язкові податки за користування надрами та водними ресурсами. За результатами експертизи збитки державі склали понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.
No Comment