Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
У Криму вводять обмеження на електропостачання через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Також зменшується кількість потягів, що сполучають півострів з Росією. Наприкінці червня глава Севастополя Михайло Развозжаєв оголосив про тимчасове обмеження електропостачання. Компанія “Крименерго” пояснила, що відключення електрики буде проводитися вибірково для запобігання аваріям у системі. Також зменшується кількість залізничних поїздів, які зв’язують Крим з Росією. Причини цих заходів окупаційна влада не пояснила. Українські безпілотники завдали ударів по енергетичних об’єктах в Криму, що призвело до порушень в енергопостачанні багатьох міст, таких як Севастополь, Сімферополь, Керч та Ялта. Крім того, деякі населені пункти стикалися з проблемами з водопостачанням через відключення електроенергії.
No Comment