Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Спільна операція Служби безпеки України та Національної поліції розкрила шахрайську схему використання бюджетних коштів у Черкаській області. Колишній міністр охорони навколишнього природного середовища, що займав посаду під час президентства Януковича, виявився причетним до цієї схеми. Він разом з партнерами отримав державний грант для розвитку агропромислового комплексу, але замість цього привласнили кошти. Підозрюваним вже пред’явлено кілька статей Кримінального кодексу, пов’язаних з привласненням майна у великих розмірах. Під час обшуків вилучили документи, що підтверджують їхню незаконну діяльність. Також нагадують про інші випадки привласнення державних коштів у різних регіонах України.

Alex

Related Posts

У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти

У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти

Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб

Затишшя на шести напрямках фронту – Генштаб

Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці

На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

На кордоні з Румунією дозволили додатковий пропуск автобусів

No Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *